Co děláme

Již 25 let pro vás vyrábíme hliníková okna, dveře, posuvné systémy, fasády, skleněné příčky a zastřešení zimních zahrad. To vše v německé kvalitě a dle standardů Schüco.


Hliníková okna

Hliníková okna jsou charakteristická nejen svým vzhledem, ale rovněž i dokonalou funkčností.

Všechny konstrukce byly po dlouhou dobu prověřovány na průmyslových, komerčních a bytových výstavbách, ale i při rekonstrukcích památkově chráněných objektů.

Pomocí jednotlivých systémů kování lze vyrobit hliníková okna otvíravá, sklopná, otočná, výklopná, a pochopitelně i posuvná.

Hliníkové dveře

Osvědčily se nejen na průmyslových a komerčních stavbách, ale i v bytové výstavbě.

Dveře vyrobeny z hliníkových profilů nabízejí opravdu nemalé výhody:

- nenáročnou údržbu
- dlouholetou životnost i při nešetrném zacházení
- dokonalý vzhled
- konstrukci zabraňující vloupání
- dokonalou tepelnou i zvukovou izolaci

v neposlední řadě i velmi zajímavou cenu v porovnání s výrobky z jiných materiálů.

Prosklené fasády

Nabízené služby neobsahují jen demontáž, montáž, zednické práce, ekologickou likvidaci stávajících výplní, montáž včetně napojení elektroinstalací, ale také mohou zahrnovat pozáruční opravu Vašich současných hliníkových oken či dveří, a to i v případě, že jsou od jiných dodavatelů, kteří již dnes například neexistují nebo nechtějí své problémy řešit.

Tato celková komplexnost Vám nabízí řešení Vašich potřeb v oblasti výplní otvorů a jejich doplňků, které splňují nejpřísnější normy na základě certifikátu ISO 9001:2009 a také certifikátů na všechny dodávané výrobky, včetně jejich vysoké kvality a užitné hodnoty.

Panoramatické posuvné systémy ASS 77 PD

Vysoce tepelně izolovaný posuvný systém Schüco ASS 77 PD.HI (High Insulation) s nejrůznějšími typy otvírání a osazovacích rámů nabízí maximální variabilitu a flexibilitu portfolia panaromatického designu Schüco.

Exkluzivita: Tento produkt jsme oprávněni instalovat díky certifikaci Schüco pro ASS 77 PD.

Více informací naleznete zde.

Zdvižně - posuvné systémy ASE 60/80

Nové požadavky moderního bydlení a života vyžadují promyšlená a kreativní řešení. Absolutní bezbariérovost, vysoký komfort a klasický design – s novou generací posuvného systému Schüco ASE 60/80 lze individuálně splnit prakticky jakékoliv požadavky.

Více o systému se dozvíte zde.

Elektronická kontrola vstupu

BlueCon - bezklíčový přístup pomocí Smartphonu.

Více informací naleznete zde


 

nebo si stáhněte katalogy jednotlivých systémů zde 

Skládací exteriérové stěny a dveře

Vysoce tepelně izolovaný shrnovací systém s úzkými pohledovými šířkami a nejrůznějšími variantami otvírání

Jedinečný shrnovací systém Schüco ASS 80 FD.HI s hodnotami Uw < 1,3 W/(m²K) splňuje všechny požadavky normy EnEV 2014. Úzké pohledové šířky a velká nabídka typů s elementy shrnovanými volitelně doleva, doprava, dovnitř či ven: to jsou přesvědčivé argumenty pro použití jak u průmyslových objektů, tak i u luxusního bydlení. Systém Schüco ASS 80 FD.HI se navíc vyznačuje velmi komfortním ovládáním.

Více o systému naleznet zde.

OZVĚTE SE NÁM.

POTŘEBUJETE PORADIT S VÝBĚREM
NEBO ŘEŠENÍM VAŠICH OKEN?