Co děláme

Již 21 let pro vás vyrábíme hliníková okna, dveře, posuvné systémy, fasády, skleněné příčky a zastřešení zimních zahrad. To vše v německé kvalitě a dle standardů Schüco.


Hliníková okna

Hliníková okna jsou charakteristická nejen svým vzhledem, ale rovněž i dokonalou funkčností.

Všechny konstrukce byly po dlouhou dobu prověřovány na průmyslových, komerčních a bytových výstavbách, ale i při rekonstrukcích památkově chráněných objektů.

Pomocí jednotlivých systémů kování lze vyrobit hliníková okna otvíravá, sklopná, otočná, výklopná, a pochopitelně i posuvná.

Hliníkové dveře

Osvědčily se nejen na průmyslových a komerčních stavbách, ale i v bytové výstavbě.

Dveře vyrobeny z hliníkových profilů nabízejí opravdu nemalé výhody:

- nenáročnou údržbu
- dlouholetou životnost i při nešetrném zacházení
- dokonalý vzhled
- konstrukci zabraňující vloupání
- dokonalou tepelnou i zvukovou izolaci

v neposlední řadě i velmi zajímavou cenu v porovnání s výrobky z jiných materiálů.

Prosklené fasády

Nabízené služby neobsahují jen demontáž, montáž, zednické práce, ekologickou likvidaci stávajících výplní, montáž včetně napojení elektroinstalací, ale také mohou zahrnovat pozáruční opravu Vašich současných hliníkových oken či dveří, a to i v případě, že jsou od jiných dodavatelů, kteří již dnes například neexistují nebo nechtějí své problémy řešit.

Tato celková komplexnost Vám nabízí řešení Vašich potřeb v oblasti výplní otvorů a jejich doplňků, které splňují nejpřísnější normy na základě certifikátu ISO 9001:2009 a také certifikátů na všechny dodávané výrobky, včetně jejich vysoké kvality a užitné hodnoty.

Stínící technika

VENKOVNÍ:

Žaluzie
rolety
markýzy
stínění pro zimní zahrady a prosklené fasády

VNITŘNÍ:

horizontální hliníkové žaluzie
horizontální a vertikální žaluzie dřevěné či látkové
látkové rolety
panelové stěny
římské rolety

Zimní zahrady

Zimní zahrady dodávají obytnému prostoru atmosféru pohody v každém ročním období. Díky variabilitě hliníkových systémů můžeme splnit jakékoliv přání zákazníka.

Střešní okna, otvíravé a posuvné elementy jsou nedílnou součástí moderních zimních zahrad. Pomocí vhodně zvoleného zasklení jsme schopni dosáhnout, aby zimní zahrada v zimě vnitřní prostor vyhřívala a v létě ochlazovala.